Kontakt oss | Stians Sport
21667
page-template-default,page,page-id-21667,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kontakt oss:

Stians Sport AS er totalleverandør innen sykkel og elsykkel, utstyr til sykkel/syklist og Fitnessutstyr. Vi designer, utvikler og markedsfører kvalitetsprodukter for det norske markedet. Selskapet ble stiftet i 1976. Våre produkter selges gjennom landets ledende sportsbutikker, og på meridastore.no

Hvis det er noe du lurer på så bruk gjerne vår Chat funksjon som du finner på våre sider for å få øyeblikkelig hjelp.

Kontor Lysaker:

Philip Pedersens vei 22

1366 Lysaker

Lageret på Skarnes:

Disenåvegen 26

2100 SKARNES

Administrasjon

Stian Steen-Olsen

Administrerende Direktør
E-post: stian@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 20/ 982 48 136

Kari Næsfeldt

Administrasjonssjef
E-post: kari@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 25/ 915 17 440

Einar Steen-Olsen

Arbeidende styreformann
 E-post: einar@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 18/ 982 48 126

Økonomi

Fred Haukås

Økonomidirektør/CFO
E-post: fred@stians-sport.no
Tlf: 22 51 42 93

Jan Otto Sætaberget

Økonomisjef
E-post: janotto@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 27 / mob: 926 69762

Marit Tovseth

Regnskap/lønn
E-post: marit@stians-sport.no
Tlf: 22 51 42 81

Roy Magne Bjørnerud

Regnskap/frakt
E-post: roymagne@stians-sport.no

Tlf: 22 51 55 08/ 992 54 758

Margareth Steen-Olsen

Kredittansvarlig
E-post: margareth@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 19

Salg Grossist/Salg Detalj

Tony Jensen

Innkjøps- og Salgssjef Grossist

E-post: tony@stians-sport.no

Tlf: 22 51 55 03/ 926 93 141

Willy Møller

Distriktssjef / Salgsleder
Hedmark/Oppland/Trøndelag/Nordland
/Troms/Finnmark/Svalbard/Island

E-post: willy@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 09/ 932 31 129

Gisela Rørvik

Distriktssjef
Hordaland/Rogaland/Sør-Trøndelag/
Møre og Romsdal/Sogn og Fjordane
E-post: gisela@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 04/ 922 51 411

Jon Amundsen

Distriktssjef
Østfold/Vestfold/Telemark/
Aust og Vest-Agder/Buskerud
E-post: jon@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 05/ 419 09 697

Per Christian Grenan-Grimstad

Salgssjef Detalj
E-post: pcgg@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 17/ 930 13 062

André Jean

Key Account Storkunde
E-post: aj@stians-sport.no
Tlf: 22 51 42 91 / 905 30 416

Reidar Hellehaugen

Konseptansvarlig Merida Store
E-post: reidar@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 22/ 473 26 633

Teknisk Support/Kundeservice (service@stians-sport.no)

Simen Thorvaldsen

Teknisk support & kundeservice       
E-post: simen@stians-sport.no
Tlf:  22 51 42 92/ 932 14 567

Simon Johansson

Teknisk support & kundeservice
E-post: simon@stians-sport.no

Tlf: 22 51 55 13

Innkjøp/Produkt

Per-Harald Wenger

Produktansvarlig Deler og Utstyr
E-post: phw@stians-sport.no
Tlf : 22515523 /  mob: 982 481 30

Inger Johanne Nikolaysen

Teknisk Innkjøp/
Logistikkansvarlig deler og utstyr
E-post: ijn@stians-sport.no
Tlf: 22515512

Lene W. Sæther

Teknisk Innkjøp/ logistikkansvarlig sykler

E-post: lene@stians-sport.no

Tlf: 22515514

Ida Sandvik Helland

Teknisk Innkjøp/logistikk

E-post: ida@stians-sport.no

Tlf: 22514284

Axel Hauge

Senior Designer & produktkoordinator
E-post: axel@stians-sport.no
Tlf : 22515528

Marked/Web

Jonatan H Giske

Markedssjef / Nettbutikksjef
E-post: jg@stians-sport.no
Tlf: 22515515 / 978 93 633

Stine Eikum

Senior Grafisk Designer / Web Designer
 E-post: stine@stians-sport.no
Tlf: 22515521

Joakim Solem

Nettbutikk ansvarlig
E-post: joakim@stians-sport.no
Tlf: 22 51 42 85 / 916 35 275

Erik Korsæth

Kundeservice/Salg/Merida Store
E-post: erik.k@stians-sport.no
Tlf: 22 51 42 86

IT/LAGER

Bernt Bundesen

Lagersjef 
E-post: bernt@stians-sport.no
Tlf: 22515524 / 982 68 029

Arild Harstad

Assisterende lagersjef
E-post: arild@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07

Jørgen Nerhus

Logistikk/ IT-sjef
E-post: jn@stians-sport.no
Tlf: 22515516 / 951 74 967

Marcus Thoren

Lagermedarbeider
E-post: delelager@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07

Kent Arne Buberget

Lagermedarbeider
E-post: delelager@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07

Ingvill Ødegård

Lagermedarbeider
E-post: io@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07