Kontakt oss | Stians Sport
21667
page-template-default,page,page-id-21667,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kontakt oss:

Stians Sport AS er totalleverandør innen sykkel og elsykkel, utstyr til sykkel/syklist og Fitnessutstyr. Vi designer, utvikler og markedsfører kvalitetsprodukter for det norske markedet. Selskapet ble stiftet i 1976. Våre produkter selges gjennom landets ledende sportsbutikker, og på meridastore.no

Hvis det er noe du lurer på så bruk gjerne vår Chat funksjon som du finner på våre sider for å få øyeblikkelig hjelp.

Kontor Lysaker:

Philip Pedersens vei 22

1366 Lysaker

Lageret på Skarnes:

Industrivegen 20

2100 SKARNES

Administrasjon

Stian Steen-Olsen

Administrerende Direktør
E-post: stian@stians-sport.no
Tlf:  982 48 136

Økonomi

Fred Haukås

Økonomidirektør/CFO
E-post: fred@stians-sport.no
Tlf: 934 97 500

Anne-Grethe Guldbakke

Regnskapssjef
E-post: Anne-Grethe@stians-sport.no
Tlf: 900 27 326

Marit Tovseth

Regnskap/lønn
E-post: marit@stians-sport.no
Tlf: 936 42 508

Salg Grossist/Salg Detalj

André Jean

Salgssjef forhandler
E-post: aj@stians-sport.no
Tlf: 905 30 416

Tony Jensen

Produktsjef og salgssjef grossist

E-post: tony@stians-sport.no

Tlf: 926 93 141

Willy Møller

Distriktssjef 
Hedmark/Oppland/Trøndelag/Nordland
/Troms/Finnmark/Svalbard/Trøndelag/
Møre og Romsdal/

E-post: willy@stians-sport.no
Tlf: 932 31 129

Jon Amundsen

Distriktssjef
Oslo/Østfold/Vestfold/Telemark/
Aust og Vest-Agder/Buskerud/Hordaland/Rogaland/Sogn og Fjordane
E-post: jon@stians-sport.no
Tlf: 419 09 697

Teknisk Support/Kundeservice (service@stians-sport.no)

Gisela Rørvik

Teknisk support & kundeservice
E-post: gisela@stians-sport.no
Tlf: 922 51 411

Robert Ulvenes Bergstrøm

Teknisk support & kundeservice
E-post: robert@stians-sport.no

Tlf: 902 13 026

Innkjøp/Produkt

Per-Harald Wenger

Produktansvarlig Deler og Utstyr
E-post: phw@stians-sport.no
Tlf : 982 481 30

Lene W. Sæther

Teknisk Innkjøp/ logistikkansvarlig sykler

E-post: lene@stians-sport.no

Tlf: 930 52 408

Ida Sandvik Helland

Teknisk Innkjøp/logistikk

E-post: ida@stians-sport.no

Tlf: 419 30 192

Marked/Web

Stine Eikum

Senior Grafisk Designer / Web Designer
 E-post: stine@stians-sport.no
Tlf: 901 90 228

IT/LAGER

Bernt Bundesen

Lagersjef 
E-post: bernt@stians-sport.no
Tlf: 982 68 029

Arild Harstad

Assisterende lagersjef
E-post: arild@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07

Marcus Thoren

Lagermedarbeider
E-post: delelager@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07

Kent Arne Buberget

Lagermedarbeider
E-post: delelager@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07

Ingvill Ødegård

Lagermedarbeider
E-post: io@stians-sport.no
Tlf: 22 51 55 07